SecondParts
March, 01, 2024, 15:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: ?? ??!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: ???????? ????? Cisco 1921  (Прочетена 565 пъти)
3l3k7r1k
??? ??????????
*
Публикации: 1


Профил Ел. поща
« -: March, 09, 2013, 20:40 »

1. ? (??):
Cisco 1921/K9
2. ?:
??,???,???
3. ?? ? ?:
??
4. ?:
??    Cisco 1900
?? WAN ?    2?10/100/1000Base-T
? LAN ?    9
SFP ?? ?    No
? EHWIC ?    2 x EHWIC, 1 x DEHWIC
?? ??    -
? ? NM/SM    -
?? DSP (PVDM) ?    -
WLAN ??    No
IPSec VPN    Highly secure collaborative communications with Group Encrypted Transport VPN, Dynamic Multipoint VPN, or Enhanced Easy VPN
   Stateful Firewall; Onboard hardware VPN acceleration (Digital Encryption Standard [DES], Triple DES [3DES], and Advanced Encryption Standard [AES]); Intrusion Prevention; Content Filtering
?    -
?? DRAM ??/ max    512 MB/ 512 MB
?? Flash ??/ m??    256 MB/ 256 MB
USB ?    1 x USB
?, mm    44.4 x 342.9 x 292.1 mm, Rack height 1U
?    Routing Protocol: OSPF, IS-IS, BGP, EIGRP, DVMRP, PIM-SM, static IP routing, IGMPv3, GRE, PIM-SSM, static IPv4 routing, static IPv6 routing, policy-based routing (PBR), MPLS
? ? ? ? http://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/voicesw/ps6789/ps7290/ps10589/data_sheet_c78-598389.html
5. ?:
700 (?? ?? ?? ?)
6. :
??
7. ??:
??
8. ?? :
?:0895913790
? ? ??
9. ? :
??,?? ?? ? ? ?
10.
??



Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

Valid XHTML 1.0! Valid CSS!